Aşitan Sokağı Sakinlerinden Başkan Geylani’ye Teşekkür Pankartı

Genel 9 Aralık 2021 16:32
Videoyu Aç Aşitan Sokağı Sakinlerinden Başkan Geylani’ye Teşekkür Pankartı
A
a

Tatvan Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol yenileme çalışmaları nedeniyle Dumlupınar Mahallesi Aşitan Sokağı sakinleri teşekkür pankartı astı.

Mahalle sakinleri “30 Yıldan Bugüne İlk Defa Sokağımızda Yapılan Yol Çalışması ve Hizmetlerden Dolayı Tatvan Belediye Başkanı Sayın Mehmet Emin Geylaniye Teşekkür Ederiz” yazılı pankartı Dumlupınar Mahallesi Aşitan Sokağı girişine astılar. Mahalle Sakinlerinden Mehmet Ayaz yaptığı açıklamada, “30 yıl yazmış arkadaşlarımız ama ben 55 yıldır bu sokakta oturuyorum. İlk kez bir belediye başkanı bu sokağa hizmet yaptı. Şimdiye kadar kimse ne mahallemizde ne de sokağımızda doğru düzgün bir hizmet yapmamıştı. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ederim. Gerçekten mahallemize çok güzel hizmetler yaptı. 

Aşitan Sokağı sakinlerinden Ahmet Dağdagül de, uzun yıllar toz toprak ve çamurun içinde çok sıkıntı çektiklerini belirterek, “Bu sene bu hizmetlerin gelmesi ile mahalleli olarak çok memnun kaldık. Eskiden çok kötüydü. Belediyenin şu an ki çalışmalarından çok memnunuz. Sokağımızda yol vardı ama yol demeye bin şahit lazımdı. Belediye başkanımıza ve çalışanlarına çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.Kaynak : MUSTAFA YÜZER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat