Bitlis Ülkü Ocakları, köy okullarını ziyaret ediyor

Genel 11 Ekim 2022 20:41
Videoyu Aç Bitlis Ülkü Ocakları, köy okullarını ziyaret ediyor
A
a

Bitlis Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Güroymak ilçesine bağlı köy okullarını ziyaret etti.

Bitlis Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Güroymak ilçesine bağlı Yazıkonak, Gedikpınar, Tahtalı köylerinde okulları ziyaret etti. Bitlis Ülkü Ocağı üyeleri köy okullarında eğitim gören öğrencilerle ziyaretleri sırasında öğrenciler ile sohbet ederek, hediyeler verdiler. 

Bitlis Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhammed Sadi Aydoğdu, ziyaret programıyla ilgili Artı Bitlis'e şöyle konuştu: "Gelecek nesiller için var olsun Ülkü Ocakları" projemiz kapsamında ilimize bağlı köy okullarımızı geziyor, öğrenci kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz.  Amacımız verdiğimiz hediyeleri minik kalpleri sevindirmek ve onların mutluluğuna şahit olmak. Geleceğimizi güzelleştiren ve yarının umutları çocuklarımız için bu projeyi Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak sürdürmeye devam edeceğiz."

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay'da ziyaretleri kendi sosyal medya hesaplarından şu mesaj ile yayınladı: "Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için. Ülkü Ocakları Bitlis İl Başkanlığımız Türk Milleti'nin teminatı çocuklarımızı okullarında ziyaret ediyor."









Kaynak : MUSTAFA YÜZER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat