CHP Bitlis İl Başkanı Leventoğlu gazetecilerle bir araya geldi

Genel 22 Aralık 2022 15:32
Videoyu Aç CHP Bitlis İl Başkanı Leventoğlu gazetecilerle bir araya geldi
A
a

Bitlis Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecvet Leventoğlu, gazetecilerle bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

Bitlis Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecvet Leventoğlu, gazetecilere yönelik sabah kahvaltısı programı düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

Daha önce Mutki Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan ve geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nin Bitlis İl Başkanı olan Ecvet Leventoğlu düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu: "Basın demokrasilerin olmazsa olmazıdır, İnsanların haber alma kaynağıdır. Bu yüzden basının sansürlenmesi, kısıtlanması kabul edilemez. O yüzden Cumhuriyet Halk Partisi olarak görevini doğru şekilde icra eden tüm gazeteciler, tüm basın mensupları bizim başımızın tacıdır. Programımıza katıldığınız için sizlere çok teşekkür ederim.

Özellikle ülkemizde son dönemde yaşanan gelişmelere binaen Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2. yüzyıl vizyonuna uygun olarak bu ülkenin çağdaş medeniyetler seviyesindeki vizyonunu gördükten sonra burada görev almanın önemini anladık. Ülkenin her alanda ne kadar sıkıntı yaşıyorsa, ilimiz bu alanda etkisini daha fazla görüyor. 

Biz burada kimseyi eleştirmeden siyaset yapacağız, kimseyi ötekileştirmeden yolumuza bakacağız. İnsanları ötekileştirme, almış olduğumuz terbiye ve eğitimlere yakışmaz. Cumhuriyet Halk Partisi insanların mutlu olması için her biri birbirinden kıymetli projeler hayata geçirerek yoluna devam edecek. Cumhuriyet Halk Partisi insanlar için çalışacak insanların tekrar eskisi gibi gerçek anlamda mutluluğu için çalışacak, bunun için projeler üretecek, eğitime ve bilime saygı duyacaktır. Kaynak : MUSTAFA YÜZER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat