De La' Regina, Bitlis'in En Başarılı Güzellik Merkezi seçildi

Genel 7 Aralık 2020 19:15
Videoyu Aç De La' Regina, Bitlis'in En Başarılı Güzellik Merkezi seçildi
A
a

Tatvan’da hizmet veren De La’ Regina Estetik ve Güzellik Merkezi, sektörün prestijli organizasyonlarından olan “Life and Beauty Awards” tarafından Bitlis’in En Başarılı Güzellik Merkezi seçildi.

Bitlis’in Tatvan ilçesinde, kurulduğu günden itibaren uzman kadro ve profesyonel ekipmanlarıyla, müşterilerinin memnuniyeti kazanan De La Regina Estetik ve Güzellik Merkezi, sektörün prestijli organizasyonlarından olan “Life & Beauty Awards” tarafından Bitlis’in En Başarılı Güzellik Merkezi ödülüne layık görüldü.

İstanbul’da düzenlenen programa davet edilen firma yetkilisi İzzettin Çağan, ödül töreni esnasında çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, şöyle konuştu: “Öncelikle bu ödülü bizlere layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur, olmaya da devam edecektir. Bu prestijli ödülün De La Regina’ya layık görülmesinde emeği geçen uzman kadromuza sizler aracılığı ile tekrardan teşekkür ediyorum. Muhteşem kadromuz ve ileri teknoloji ekipmanlarımızla her zaman en iyisi olacağız, bunun için çalışacağız.”


Kaynak : Mustafa Yüzer
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat