Sinan Aslan BİDEF Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

Genel 10 Ekim 2020 18:55
Videoyu Aç Sinan Aslan BİDEF Başkanlığına aday olduğunu açıkladı
A
a

Bitlisli İş Adamı Sinan Aslan, Bitlis Dernekler Federasyonu’nun gerçekleşecek olan olağan kurulunda Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilmesi planlanan Bitlis Dernekler Federasyonu olağan kurulu öncesi Bitlisli İş Adamı Sinan Aslan, başkan adayı olduğunu açıkladı.

Maltepe Cevahir Otel’de düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen federasyon üyelerine adaylığını açıklayan Sinan Aslan, sosyal medya hesabından da şu mesajı yayınladı:
“Değerli dostlarım, Bildiğiniz üzere, farklı farklı nedenlerle Bitlis’imizden ayrılarak, nasiplerimizin peşinden koşmak için çıktığımız bu gurbet yolunda, hiçbir zaman Bitlisli kimliğimizi kaybetmedik ve Bitlisli olmanın gururunu her zaman yaşadık.
Bitlisli olmanın vermiş olduğu gurur kadar sorumluluklarımızın da olduğunu hiçbir zaman unutmadık.
Bu amaçla; önümüzdeki günlerde yapılması planlanan olağan kurulda,
Kurulduğu günden bu yana medarı iftiharımız olan Bitlis Dernekler Federasyonu’muzu, daha ileriye götürmek, daha aktif ve daha fazla görevi üstlenmek amacıyla Başkan adayı olduğumu sizlere belirtmek isterim.

Nasip olur da, Bidef Başkanlığı aracılığı ile Bitlis’imize ve Bitlisli hemşerilerimize daha fazla hizmet imkanı bulursam, hemşerilerimizin arkasında değil her zaman yanında olacağımın, bize güveni olan bir çocuğun bile beklentisi boşa çıkarmayacağımın ve BİDEF’i hak ettiği noktaya taşıyacağımın sözünü veriyor,
 
Bu süreçte siz değerli hemşerilerimizin destek ve dualarını bekliyorum.
Saygılarımla...”
 
Kaynak : Mustafa Yüzer
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat