Sosyal Mahallesi'nde Mehmet Emin Geylani'ye Teşekkür Pankartı

Genel 27 Kasım 2020 13:32
Videoyu Aç Sosyal Mahallesi'nde Mehmet Emin Geylani'ye Teşekkür Pankartı
A
a

Tatvan Belediyesi’nin bu yıl başlattığı altyapı ve yol yenileme çalışmaları nedeniyle, Sosyal Mahallesi sakinleri teşekkür pankartı astı


Mahalle girişine “Mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın Tatvan Belediye Başkanımız Mehmet Emin Geylani’ye ve ekibine çok teşekkür ederiz.” yazılı pankartı asan Sosyal Mahallesi Muhtarı Haşem Yurtada yaptığı açıklamada, “Yıllardan beri bu mahallede yaşıyoruz. Bu mahallede doğduk burada büyüdük. Şimdiye kadar kimse mahallemize bir çalışma yapmamıştı. Mahalle muhtarı olarak göreve geldikten sonra Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Emin Geylani ile sürekli  istişare halindeydik . Bununla beraber mahallemize güzel kazanımlar sağladık. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ederim. Gerçekten mahallemize çok güzel hizmetler yaptı. 50 yıldan beri mahallemiz köy gibiydi. Onun sayesinde yeniden şehre benzedi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra mahallemizde güzel şeyler yapacağız. Kalan eksiklerimizi de başkanımız ile birlikte tamamlayacağız” dedi.

Mahalle sakinlerinden Mehmet Kara yaptığı açıklamada, “Uzun yıllar toz topraktan dolayı çok sıkıntı çektik. Bu sene bu hizmetlerin gelmesi ile mahalleli çok memnun kaldı. Ana artellerin asfalt olması bizi çok memnun etti. Eskiden çok kötüydü. Düzene bindi çok şükür. Belediyenin şuan ki çalışmalarından çok memnunuz. Yatay sokaklarımızda yol yoktu diyebiliriz. Stabilize yollardı tamamen. Asfalt ya da parke yollar yoktu. Mahalleli olarak çok memnunuz. Belediye başkanımıza ve çalışanlarına çok teşekkür ederim” dedi.

Uzun yıllardır Sosyal Mahallesi’nde ikamet ettiğini belirten ve esnaflık yapan Metin Özay, “Güzel bir çalışma yaptı arkadaşlar. Yani çok memnunuz. Daha önce çok kötüydü. Eski haliyle yeni hali arasında çok büyük bir fark var. Asfalt olsun, kaldırım taşları olsun çok güzel yani çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Mahalle sakinlerinden Kudbettin Bağatur ise yaptığı açıklamada, “Biz şu anda belediyeden memnunuz. Çalışmaları şuan çok güzel. Daha önce biz toz, toprak ve dumandan dolayı bir gün olsun balkona çıkıp oturamıyorduk. Ama şuanda inşallah iyi olur. Bizde rahat ederiz vatandaş da rahat eder” dedi.

Kaynak : Eda Erdoğan
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat